Reedog Domeček pro psa

1 390 Kč
Doporučená nabídka Reedog.cz

Do 3 dnů • Více variant78 % • 4 937 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantDárekZdarma97 % • 16 117 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant49 Kč97 % • 47 431 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč76 % • 3 616 recenzíDalší informace

Výplň
molitan
Pratelné

• , zakoupeno v Reedog.cz

• Již jsem jich měla 5 a jsem spokojená.
    • Mohla by tam být nějaká podložka na spaní, nevejde se do pračky tudíž se mi špatně čistí,bylo by asi lepší kdyby se dala rozepnout.

• krásné zpracování, jednoduché sestavení na 2 zipy

Bohužel náš boloňáček ji nepřijal za vlastní a ani po týdnu do ní nevlezl, takže jsem ji musel vrátit, a to bez problémů. Škoda.

• Kvalitní

Omyvatelné
Výplň
molitan
Pratelné

Textilní domeček pro psa Reedog je ideálním pelíškem pro vašeho pejska. Mít se kam ukrýt a odpočinout si je pro každého pejska velmi důležité. Naše bouda pro psa Reedog ochrání vašeho pejska před chladnými noci a poskytne mu pohodlí a místečko, kam si může kdykoliv jít odpočinout.

Kvalitní a odolný materiál, který nezničí jen tak každý pejsek se zaručeně bude líbit nejen vám ale i vašemu miláčkovi.

Textilní boudy pro psy můžete u nás vybírat hned v několika variantách a velikostech. Domečky máme jak pro ty nejmenší pejsky, tak pro ty největší. Vyběr té správné velikosti vám ulehčí následující tabulka. Domečky Reedog můžete prát v pračce (30° režim ruční praní).

Jak správně vybrat domeček pro psa Reedog:

• Vhodné pro plemeno:  textilní měkká bouda potěší pejsky od nejmenších až po  největší!
  • Hlavní výhody pelíšku: Útulný domeček pro všechny velikosti pejsků, chrání psa před chladem, poskytuje příjemně uzavřený prostor a umožňuje pejskovi hlídání, snímatelný a pratelný potah na zipy
  • Materiál: odolná cordura využívaná pro outdoroové výbavy, odpuzuje nečistoty, snadno se udržuje (praní na 30 stupňů), odolná proti mechanickému poškození
  • Povaha psa: hlídač, vyžaduje vlastní prostor a má rád přehled nad okolím, oblíbí si zakrytý prostor s větší rezervou

Velikost pelíšku:

• Velikost domečku XS (32 x 38 x 38 cm), malá plemena psů: výška psa do 30 cm - jorkšírský teriér, čivava, trpasličí jezevčík
  • Velikost domečku S (38 x 44 x 45 cm), malá plemena s výškou do 35 cm

Velikost domečku M,  menší střední psí plemeno: výška psa 30 - 40 cm, - bišonek, baset

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Reedog.cz

• Již jsem jich měla 5 a jsem spokojená.
  • Ukázka textilních domečků pro psy Reedog.

Zobrazit video recenzi

• krásné zpracování, jednoduché sestavení na 2 zipy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalitní

• kvalitní materiál
    • možnost vyprání
    • pes je spokojen
  • , zakoupeno v Elektro-obojky.cz

Domeček je skvělý. První domeček mi moje fenka poškodila, když jej povalila a rozkousala zip u střechy, jinak si jej ale ihned oblíbila. Zakoupil jsem tedy znovu ten samý a často do něj chodí relaxovat a odpočívat, když chce mít svůj klid. Podle mě se v něm cítí útulně a bezpečně, do hlavičky jí ale samozřejmě nevidím. :-)
    Výrobek je velmi kvalitně zpracován a pokud jej čtyřnožec sám nepoškodí svými zoubky, měl by vydržet hooodně dlouho. Rozhodně jej mohu doporučit.

• , zakoupeno v Reedog.cz

majitelka domu se cítí komfortně :-) a hlavně tam nelítají mouchy :-)

• , zakoupeno v Elektro-obojky.cz

• pes v něm nechce přebývat
  • , zakoupeno v Elektro-obojky.cz

Kvalitně ušitá dlouho vydrží mám již pátou. Lepší produkt jsem nenašla, akorát střecha není úplně odepínácí.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Spokojenost.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám pěkný den. Těšíme se na Vaše další nákupy,.
    ONLINESHOP.cz